Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 mei 14:30 Helpman 1 Be Quick 1887 1
26 mei 14:00 Be Quick 1887 1 (zon) TAC'90 (zon)
22 mei 10:00 Be Quick 1887 2 (zon) Haren 4 (zon)
21 mei 17:00 Be Quick 1887 2 The Knickerbockers 3
21 mei 12:15 LTC 3 Be Quick 1887 3
21 mei 12:15 The Knickerbockers 17 Be Quick 1887 4
21 mei 15:00 Be Quick 1887 5 VAKO 5
22 mei 18:30 Real Camaradas JO17-1 (zaal) Be Quick 1887 JO17-1 (zaal)
26 mei 11:00 Be Quick 1887 JO17-1 ARC JO17-1
21 mei 11:30 Be Quick 1887 JO17-2 FC Burgum JO17-1
25 mei 19:30 SJO Feanstars JO17-1 Be Quick 1887 JO17-2
26 mei 16:00 Be Quick 1887 JO17-4 Velocitas 1897 JO17-3
21 mei 13:05 Be Quick 1887 JO16-1 IJsselmeervogels JO16-1
25 mei 19:00 Urk JO16-1 Be Quick 1887 JO16-1
21 mei 15:00 Be Quick 1887 JO16-2 FVC JO16-1
21 mei 13:15 Be Quick 1887 JO15-1 Hollandia JO15-1
21 mei 15:30 Be Quick 1887 JO15-3 FC Assen JO15-2
21 mei 11:00 Be Quick 1887 JO14-1 Hoogland JO14-1
21 mei 15:00 Be Quick 1887 JO14-2 Urk JO14-1
21 mei 9:30 SPW JO14-1JM Be Quick 1887 JO14-3
24 mei 19:00 Be Quick 1887 JO14-4 SC Loppersum JO14-1
21 mei 8:45 Be Quick 1887 JO14-4 SJO GEO/SVW JO14-1JM
21 mei 11:00 Be Quick 1887 JO13-1 Gvav-Rapiditas JO13-1JM
21 mei 9:00 Lycurgus JO13-1JM Be Quick 1887 JO13-2
21 mei 8:45 Be Quick 1887 JO13-3JM Omlandia JO13-1
21 mei 10:30 Be Quick 1887 JO13-4 LTC JO13-4
21 mei 8:45 HS'88 JO12-1 Be Quick 1887 JO12-1
21 mei 11:00 Be Quick 1887 JO12-2 Zuidhorn JO12-1
24 mei 18:30 Drachtster Boys JO12-4 Be Quick 1887 JO12-2
21 mei 11:00 Be Quick 1887 JO12-3 SJO Coendersborg JO12-1
25 mei 18:30 Be Quick 1887 JO12-4 Oosterparkers JO12-1
21 mei 9:00 SGV JO12-1JM Be Quick 1887 JO12-4
21 mei 9:30 Be Quick 1887 JO11-1 Omlandia JO11-1JM
21 mei 9:00 Lycurgus JO11-1 Be Quick 1887 JO11-2
21 mei 8:30 Be Quick 1887 JO11-3 GRC Groningen JO11-2
21 mei 10:00 Gvav-Rapiditas JO10-1JM Be Quick 1887 JO10-1
21 mei 9:30 Be Quick 1887 JO10-2 Lycurgus JO10-1
21 mei 8:30 Stadskanaal JO10-1JM Be Quick 1887 JO10-3
21 mei 8:30 Helpman JO10-4 Be Quick 1887 JO10-4
21 mei 10:30 Fivel De JO10-1JM Be Quick 1887 JO10-6
21 mei 8:30 Be Quick 1887 JO9-1 Actief JO9-1
21 mei 9:00 FC Lewenborg JO9-1 Be Quick 1887 JO9-2
21 mei 9:00 ONR JO9-1 Be Quick 1887 JO9-4
21 mei 8:30 Be Quick 1887 JO8-Rood Lycurgus JO8-2
21 mei 8:30 Be Quick 1887 JO8-Regenboog Gorecht JO8-3
21 mei 9:00 GRC Groningen JO7-2 Be Quick 1887 JO7-Rood
21 mei 8:30 Be Quick 1887 JO7-Oranje GVAV-Rapiditas JO7-6
21 mei 8:40 Be Quick 1887 JO7-Oranje Lycurgus JO7-3
21 mei 8:50 Helpman JO7-3 Be Quick 1887 JO7-Oranje
21 mei 9:20 Be Quick 1887 JO7-Rood GRC Groningen JO7-3
21 mei 9:10 Engelbert JO7-1 Be Quick 1887 JO7-Rood
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!